Nasıl Kiralarım

Online Rezervasyon: Kiralamak istediğiniz kiralık villa, kiralık apart veya kiralık yazlığa tıklayarak ekranınıza çıkacak olan takvimde müsaitlik durumu olan tarihler arasında ilk önce giriş tarihini sonra ise çıkış tarihini seçerek devam etmeniz gerekmektedir. Sonraki işlemde ise açılan sayfada karşınıza çıkacak olan Rezervasyon Talep Formu’ nu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra kiralamak istediğiniz kiralık villa, kiralık apart veya kiralık yazlığın talep formu ekibimize ulaşacak. En kısa süre içerisinde incelenip ve konaklayacağınız kiralık villa, kiralık apart veya kiralık yazlığın müsaitliğinin teyit edilmesinden sonra ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. Talep ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra sistemde belirtilen Ön Ödeme tutarını seçtiğiniz ödeme yöntemi ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde Rezervasyon Onay maili iletilecektir.

Kredi Kartı İle Ödeme: www.villaborsasi.com ‘dan kiralayacağınız kiralık villa, kiralık apart veya kiralık yazlığın sistemde belirtilen ön ödeme tutarını kredi kartı bilgilerinizi girerek onaylamanızın ardından rezervasyon işleminiz tamamlanmış olacak ve ekibimiz tarafından, tarafınıza Rezervasyon Onay maili iletilecektir.

Banka Havalesi İle Ödeme: www.villaborsasi.com ‘dan kiralayacağınız kiralık villa, kiralık apart veya kiralık yazlığın sistemde belirtilen ön ödeme tutarını, şirket hesabımıza yatırırken açıklama kısmınaRezervasyon Kodunu yazarak havale veya eft işlemini gerçekleştirdikten sonra rezervasyon işleminiz tamamlanmış olacak ve ekibimiz tarafından tarafınıza Rezervasyon Onay maili yolu ile iletilecektir.

Canlı Destek İle Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz kiralık villa, kiralık apart veya kiralık yazlığı belirledikten sonra canlı destek ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra canlı destek ekibimiz tarafından size belirtilen yönlendirmeler ile rezervasyon talebinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Temsilcimiz tarafından yönlendirmeniz tamamlandıktan sonra Rezervasyon Talebi Formunuz ekibimize ulaşacaktır. Rezervasyon onayı için seçeceğiniz ödeme yönteimine göre Ön Ödeme tutarını yapmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra temsilcimize iletmiş olduğunuz iletişim adresinize en kısa süre içerisinde Rezervasyon Onayı iletilir.

tripadvisor
Websitemiz Kredi Kartlı Alışverişlerde 256 Bit
SSL Sertifikası ile Korunmaktadır.
Telefon
+90 549 114 48 48Whatsapp Hızlı Rezervasyon
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Tutarı0.000₺
  • 0₺
  • Temizlik Ücreti000₺
  • Elektrik Ücreti000₺
  • Ön Ödeme000₺
  • Girişte Yapılacak000₺
  • Toplam000₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış
WHATSAPPWHATSAPP
ARA