Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle konaklama için tarih aralığını ve konaklayacak misafir sayısını seçerek web sitemiz üzerinden kiralık villa ara butonuna tıklayınız. Sonrasında Ön Rezervasyon talep formunu doldurarak talebinizi iletiniz. Ekip arkadaşlarımız gelen talebiniz doğrultusunda kiralık villa, kiralık apart veya kiralık yazlığın müsaitliğini kontrol edip size en kısa sürede dönüş yaparak rezervasyon sürecinizi başlatacaktır. Dilerseniz canlı destek hattından belirtmiş olduğumuz numaralardan bize ulaşarak canlı destek ekibimiz ile birlikte rezervasyon işleminizi yapabilirsiniz. Sonraki işlemde ise şirket hesabımıza toplam tutarın belirli miktarını ( ÖN ÖDEME TUTARI) havale, eft veya kredi kartı ile ödedikten sonra, ekibimiz tarafından size kiralama sözleşmesi gönderilir. Bu sözleşme ile birlikte rezervasyon işleminiz başarı ile tamamlanmış olup kalan ödeme tutarını nakit olarak konaklama için kiraladığınız kiralık villa, kiralık apart veya kiralık yazlığa girişte ev sahibine veya yetkili kişiye teslim etmeniz gerekmektedir. 

Her kiralık villa, kiralık apart ve kiralık yazlığın ayrı ayrı misafir kapasiteleri bulunmaktadır. Villaborsası olarak ilanlarımızda belirtmiş olduğumuz kiralık villa, kiralık apart ve kiralık yazlıkların konaklama kapasiteleri maksimum konaklama kapasitesidir Bu sebep ile ev sahipleri konaklama için belirlenmiş olan kapasite kadar misafir kabul etmektedir. Konaklamada 6 yaş ve üstündeki çocuklarda misafir olarak kabul edilmektedir. 6 yaş altındaki minik misafirlerimiz de kiralama esnasında misafir tarafından belirtilmelidir.

Kiralamak istediğiniz tüm kiralık villa, kiralık apart ve kiralık yazlıklarda mutfak alanı mevcut olup aynı zaman da uygulamalar sayesinde yemek siparişi verebilmektesiniz.Birçok villa, apart ve yazlığımızın yakınlarında restoran, kafe, vb işletmeler bulunmaktadır. Dilerseniz damak lezzetinize göre mutfak alışverişinizi yapıp konaklayacağınız villa, apart veya yazlıkta kendinize özel yemekler yapabilirsiniz. 

Konaklama için girişlerimiz saat 16:00’ dır. Ancak bir önceki müşteri saatinden önce veya gününden önce çıkış yaparsa villanıza erken giriş yapmak mümkündür. Erken giriş yapmak istediğinizde temsilcimize ulaşarak bu isteğinizi 1 gün öncesinden bildirmeniz ve ona göre talep oluşturmanız gerekmektedir. Temsilcimiz bu talebin uygun olup olmadığını teyit ettikten sonra size olumlu veya olumsuz dönüş sağlayacaktır.

Havale ile Ödeme: Tarafınıza iletilen hesap bilgilerimize ön ödeme (%30) yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa sürede rezervasyonunuzun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir.


Kredi Kartı ile Ödeme: Rezervasyon yapılış sürecinde, tarafınıza iletilen mail order formunu imzalı olarak doldurup akabinde bize ilettiğiniz takdirde ön ödeme (%30) kartınızdan tahsil edilir ve en kısa sürede tarafınıza rezervasyonunuzun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir. Ayrıca sitemizde bulunan 3D Secure ödeme yöntemi ile dakikalar içerisinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Nakit Ödeme: Konaklama bedelinin kalan ödemesi giriş gününde nakit olarak tahsil edilmektedir.

 

Yalnızca rezervasyon talep formu oluşturmak, rezervasyon işleminizin onaylandığı anlamına gelmemektedir. Onaylanması için ön ödeme (%30)’ lik kapora bedelini ödemeniz gerekmektedir. Bu ödeme gerçekleştikten sonra en kısa sürede tarafınıza iletilecek olan rezervasyon onay formunuz ile işleminiz tamamlanmış olur. Akabinde giriş günü kalan bakiyeyi nakit olarak teslim ederek konaklamanıza başlayabilirsiniz.

Konaklama için villalarımızın içerisinde mutfak bölümünün araç ve gereçleri tam olup sadece gıda ürünlerini getirmeniz halinde mutfak bölümünü eksiksiz kullanabilirsiniz.
Yatak odalarımızda 1’er adet olmak üzere set yüz ve banyo havlusu bulunmaktadır.

 

Kiralamış olduğunuz villa, apart veya yazlıkta konaklayacak kişilerin tüm kimlik bilgileri, konakladığınız bölgenin bağlı olduğu güvenlik güçlerine bildirilmesi zorunludur.

tripadvisor
Websitemiz Kredi Kartlı Alışverişlerde 256 Bit
SSL Sertifikası ile Korunmaktadır.
Telefon
+90 549 114 48 48Whatsapp Hızlı Rezervasyon
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Tutarı0.000₺
  • 0₺
  • Temizlik Ücreti000₺
  • Elektrik Ücreti000₺
  • Ön Ödeme000₺
  • Girişte Yapılacak000₺
  • Toplam000₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış
WHATSAPPWHATSAPP
ARA